Во тек се аранжманите за Велигден, како и за Лето 2017 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Veligden-2017 Zima-2016-17 Online-Avio-Bileti

Контакт

Адреса:
ул. Ленинова бр.30, 1300 Куманово

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 31 419 146 / Magic jack: 516-252-9113

Мобилен: +389 77 608 888

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб