Лето 2015 - дестинации со најповолни цени. За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-Ksamil-2015 Grcija-Apartmani-paket-aranzmani Grcija-Hoteli-paket-aranzmani Grcija-Apartmani-ceni-na-den Leto-na-planina-2015 Online-Avio-Bileti
Ксамил
33
°C

Mostly cloudy


Денес
Partly cloudy
21°C | 34°C
Сре
Isolated thunderstorms
21°C | 35°C
Чет
PM Thunderstorms
21°C | 36°C