Во тек се аранжманите за Лето 2017 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Halkidiki-Apartmani Halkidiki-Hoteli-paket-aranzmani-2017 Tasos-2017 Skijatos-2017 Krf-Leto-2017 Leto-Ksamil-2017 Online-Avio-Bileti

Вила Христо - Ксамил - Албанија - Лето 2017

 

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

Вила Христо се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI .  

Термин

ноќевања

Студио 1/3+1

Студио 1/3

19.05 – 26.05.2017

7

95*

85*

26.05 – 02.06.2017

7

105*

95*

02.06 – 11.06.2017

9

185

165

11.06 – 20.06.2017

9

205

185

20.06 – 29.06.2017

9

225

205

29.06 – 08.07.2017

9

305

265

08.07 – 17.07.2017

9

325

285

17.07 – 26.07.2017

9

325

285

26.07 – 04.08.2017

9

325

285

04.08 – 13.08.2017

9

325

285

13.08 – 22.08.2017

9

325

285

22.08 – 31.08.2017

9

295

255

31.08 – 09.09.2017

9

175

155

09.09 – 18.09.2017

9

125*

105*

18.09 – 25.09.2017

7

105*

95*

* Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања, а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

 

НАПОМЕНИ :

- За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

-Можност за дополнителен кревет во студио на приземjе и студио со поглед на море – Бесплатно.

- Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

- Климата е вклучена во цената;

- Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

- За  промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.


Важат општите услови на Т.А. Мерион Травел – Куманово

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб