Во тек се аранжманите за 11-ти Октомври - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
11-ti-Oktomvri-2018 Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Несебар - Бугарија - Лето 2017

ПАКЕТИ-ОСУМ ДЕНА -СЕДУМ НОЌИ- СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

ЈУНИ/ЈУЛИ/АВГУСТ

23.06

30.06

07.07

14.07

21.07

28.07

04.08

11.08

18.08

25.08

99€

105€

115€

135€

145€

145€

145€

135€

125€

115€

ВИЛА -ЛАМБОВ, Лоцирана во строгиот центар на новиот дел на Несебар, на околу 5 минути пешачење од плажата Какао Бич во с.Брег и 10 минути од јужната плажа на несебар како и стариот град, представува идеално место да се биде блиску до секаде. Вилата е една од првите комерцијални Вили во ова морско градче со големо искуство и бројни задоволни гости.Вилата има сопствен двор а во нејзин состав влегува и летниот бар Бор. сите соби се со сопствена тоалетна, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија.WI-FI

Вила- ДРАМЧЕВ, лоцирана е во центарот на новиот дел од градот, на околу 250-300 метри од јужната плажа, сите соби се со сопствена тоалетна, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија.

Вила - КАТЈА, лоцирана во центарот Несебар, сите соби се реновирани  со сопствена тоалетна, клима, фрижидер, Тв со кабелската телевизија.

Цената на пакет аранжманот е по лице и вклучува:
- 08 дена / 7 ноќевања по лице во двк/ соба, со тераса, Клима,Тв,Тоалет,фрижидер
- Превоз Скопје - Несебар - Скопје;
- организација и водство на патувањето;

поаѓањето од Скопје е на датата од табелата

Цената на пакет аранжманот не вклучува:
-
 7 € еднократна туристичка такса;
- патничко осигурување(задолжително;
- доплата за еднокреветна соба 45 €;

Попусти:
- дете до 02г.- бесплатно (се плаќа само 5е за еднократна т.т)
- дете од 02-12г. со двајца возрасни -50% од цената на пакет аранжманот;
- можност за сместување во АПП за 2+2 / доплата
 70€ за целиот АПП за целиот престој;
- за сопствен превоз се одбиваат
 30 € од цената на аранжманот

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб