Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Апартман LELA - Полихроно - Касандра - Грција - Лето 2017

 

Во центаралниот дел на Полихроно, на само 30 метри од прекрасната плажа се наоѓа апартманот LELA. Апартманоте идеален доколку сакате да го поминете Вашиот одмор со најблиски. Опремен е со две спални соби, дневен престој со голема комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, балкон и клима (вклучена во цена).

Термин

ноќевања

Лела

1/2+1/2+2

28.05-04.06.2017

7

205

04.05-11.06.2017

7

245

11.06-18.06.2017

7

285

18.06-25.06.2017

7

315

25.06-02.07.2017

7

355

02.07-09.07.2017

7

385

09.07-16.07.2017

7

425

16.07-23.07.2017

7

525

23.07-30.07.2017

7

525

30.07-06.08.2017

7

525

06.08-13.08.2017

7

525

13.08-20.08.2017

7

525

20.08-27.08.2017

7

495

27.08-03.09.2017

7

385

03.09-10.09.2017

7

355

10.09-17.09.2017

7

265

17.09-24.09.2017

7

245

* Цените се за наем на студио за 7 ноќевања , а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

НАПОМЕНИ:

- Климата е вклучена во цената;

- Собите се преземаат во 14:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

Цената на превозот на релација Куманово – Халкидики – Куманово  изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште)
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб