Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Апартман Коста 1 - Полихроно - Касандра - Грција - Лето 2017

Апартманот се наоѓа во засебна зграда на приземје оделен од другите објекти на 80 метри од плажа. Располага со спална соба, дневен престој со можност за сместување на две лица, комплетно опремена кујна, купатило, тераса, ТВ и клима уред вклучен во цената .

Термин

Ноќевања

1/2+1/2 апартман

28.05 – 04.06.2017

7*

175

04.06 – 11.06.2017

7*

215

11.06 – 18.06.2017

7*

245

18.06 – 25.06.2017

7

285

25.06 – 02.07.2017

7

315

02.07 – 09.07.2017

7

355

09.07 – 16.07.2017

7

385

16.07 – 23.07.2017

7

455

23.07 – 30.07.2017

7

455

30.07 – 06.08.2017

7

455

06.08 – 13.08.2017

7

455

13.08 – 20.08.2017

7

455

20.08 – 27.08.2017

7

385

27.08 – 03.09.2017

7

355

03.09 – 10.09.2017

7*

315

10.09 – 17.09.2017

7*

245

17.09 - 23409.2017

7*

175

* Цените се за наем на студио за 7 ноќевања ,а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

НАПОМЕНИ:

- Климата е вклучена во цената;

-Собите се преземаат во 14:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

Цената на превозот на релација Куманово – Халкидики – Куманово  изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште)

           

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб