Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Апартман Мелина 2 - Полихроно - Касандра - Грција - Лето 2017

Сместен на прва линија на само 30 метри од прекрасната плажа во Полихроно  со прекрасен поглед на море. Апартманот Мелина  е на втор спрат и располага со спална соба со можност за сместсување на три лица, комплетно опремена кујна со дополнитено легло ,купатило ,балкон,ТВ и клима вклучена во цена.

Термин

Ноќевања

1/3+1 апартман

28.05 – 04.06.2017

7

175

04.06 – 11.06.2017

7

215

11.06 – 18.06.2017

7

245

18.06 – 25.06.2017

7

285

25.06 – 02.07.2017

7

315

02.07 – 09.07.2017

7

355

09.07 – 16.07.2017

7

385

16.07 – 23.07.2017

7

455

23.07 – 30.07.2017

7

455

30.07 – 06.08.2017

7

455

06.08 – 13.08.2017

7

455

13.08 – 20.08.2017

7

455

20.08 – 27.08.2017

7

385

27.08 – 03.09.2017

7

355

03.09 – 10.09.2017

7

315

10.09 – 17.09.2017

7

245

17.09 - 24.09.2017

7

175

* Цените се за наем на студио за 7 ноќевања ,а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. * 

НАПОМЕНИ: 

- Климата е вклучена во цената; 

- Собите се преземаат во 14:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време; 

- За хигиената на собите се грижат гостите; 

Цената на превозот на релација Куманово – Халкидики – Куманово  изнесува: 

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште)

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб