Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Апартман Мелина 3 - Полихроно - Касандра - Грција - Лето 2017

Апартманот се наоѓа на втор кат , сместен на прва линија во Полихроно. Располага со две спални во кој можат да се сместат по три лица. Комплетно опремена кујна со помошно легло, купатило, балкон, ТВ и клима вклучена во цена.

Термин

Ноќевања

1/3+1/3

дуплекс

28.05 – 04.06.2017

7*

205

04.06 – 11.06.2017

7*

245

11.06 – 18.06.2017

7*

285

18.06 – 25.06.2017

7

315

25.06 – 02.07.2017

7

355

02.07 – 09.07.2017

7

385

09.07 – 16.07.2017

7

425

16.07 – 23.07.2017

7

525

23.07 – 30.07.2017

7

525

30.07 – 06.08.2017

7

525

06.08 – 13.08.2017

7

525

13.08 – 20.08.2017

7

525

20.08 – 27.08.2017

7

495

27.08 – 03.09.2017

7

385

03.09 – 10.09.2017

7*

355

10.09 – 17.09.2017

7*

265

17.09 - 24.09.2017

7*

245

* Цените се за наем на студио за 7 ноќевања ,а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *

НАПОМЕНИ:

- Климата е вклучена во цената;

-Собите се преземаат во 14:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

Цената на превозот на релација Куманово – Халкидики – Куманово  изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште)

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб