Попуст за рани резервации за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
8-mi-Mart-Apostolovic Belgrad-8-mi-Mart-2018 8-mi-Mart-Kragujevac-Shumarice 8-mi-Mart-Saraevo-Mostar 8-mi-mart-2018 Zima-2017-18-2 Online-Avio-Bileti

Вила MAGDA - Пефкохори - Касандра - Грција - Лето 2017

Вила Магда е лоцирана во центарот на Пефкохори,со директен поглед на море  и во непосредна близина на многубројните ресторани и кафе барови кои се простираат по должината на брегот.  Апартманите во оваа вила се реновирани и комплено опремени. Вилата располага со трокревени  апартмани. Располагаат со комплетно опремена кујна со шпорет, голем фрижидер, телевизор, клима, и wc. Апартманите располагаат со две посебни простории. Во дневната има еден кревет на спуштање  и спална соба со два единечни кревети. спална соба со два единечни кревети. 

ТЕРМИН

НОЌИ

Апп 1/3+1

20.05.2017

7*

69

27.05.2017

7*

79

03.06.2017

7*

99

10.06.2017

7*

119

17.06.2017

7*

139

24.06.2017

7*

159

01.07.2017

7

370

08.07.2017

7

390

15.07.2017

7

420

22.07.2017

7

420

29.07.2017

7

420

05.08.2017

7

420

12.08.2017

7

390

19.08.2017

7

370

26.08.2017

7*

139

02.09.2017

7*

129

09.09.2017

7*

119

16.09.2017

7*

89

23.09.2017

7*

69

НАПОМЕНА:

-          Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

-          За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

-          Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-          Во трокреветно студио и апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртотолицe се сместуваат бесплатно и плаќаат само за превоз.

-         Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

-          За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

-          Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

-          Цената само за превоз: СкопјеХалкидики-Скопје изнесува:

    • 35 € возрасни .
    • 25 € деца од 2 - 12 години .
    • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште) .
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб