Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила Shark - Флогита - Касандра - Грција - Лето 2017

Вилата се наоѓа во грaдчето Неа Флогита познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата плажа. Од плажа е одалечена само неколку метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/4 дуплекс апартмани со две спални и кујна на прв кат. Апартманите се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).

Период Ноќевања 1/4
21.05-28.05.17 7* 100
28.05-04.06.17 7* 120
04.06-11.06.17 7* 140
11.06-18.06.17 7* 160
18.06-25.06.17 7* 180
25.06-02.07.17 7 380
02.07-09.07.17 7 400
09.07-16.07.17 7 420
16.07-23.07.17 7 450
23.07-30.07.17 7 450
30.07-06.08.17 7 450
06.08-13.08.17 7 450
13.08-20.08.17 7 450
20.08-27.08.17 7 400
27.08-03.09.17 7* 190
03.09-10.09.17 7* 150
10.09-17.09.17 7* 120
17.09-24.09.17 7* 80
24.09-01.10.17 7* 70

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб