Во тек се аранжманите за Нова Година и Зима 2017/18 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Restoran-A2-Vranje-2018 Belgrad-Nova-Godina-2018-2 Early-Booking-Zima-2017-2018 Online-Avio-Bileti

Вила Хотел „MISTRAL“ - Калитеа - Касандра - Грција - Лето 2017

Вила хотел Мистрал се наоѓа во мирниот дел на Калитеа на 5-7 мин. од плажа, во непосредна близина на вила Магдалини. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа со комплетно опремена кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената), и сат. ТВ. Во дворот има базен и лежалки, а WiFi пристапот е овозможен на базен и рецепција. На 50-ина метри се наоѓа голем јавен паркинг, каде и во висока сезона може да се најде бесплатно паркинг место. Вилата е идеална за оние кои покрај плажа и море, сакаат слободното време да го поминат покрај во базенот во пријатна атмосфера, а сепак блиску до центарот и сите збиднувања.

 *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Период Ноќевања 1/2+1 студио
20.05-27.05.17 7* 90
27.05-03.06.17 7* 100
03.06-10.06.17 7* 115
10.06-17.06.17 7* 140
17.06-24.06.17 7* 170
24.06-01.07.17 7 330
01.07-08.07.17 7 340
08.07-15.07.17 7 355
15.07-22.07.17 7 390
22.07-29.07.17 7 390
29.07–05.08.17 7 390
05.08-12.08.17 7 390
12.08-19.08.17 7 390
19.08-26.08.17 7 355
26.08-02.09.17 7* 165
02.09-09.09.17 7* 145
09.09-16.09.17 7* 135
16.09-23.09.17 7* 105
23.09–30.09.17 7* 85

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб