Во тек се аранжманите за Нова Година и Зима 2017/18 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Restoran-A2-Vranje-2018 Belgrad-Nova-Godina-2018-2 Early-Booking-Zima-2017-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „MAGDALINI“ - Калитеа - Касандра - Грција - Лето 2017

Вила МАГДАЛИНИ, се наоѓа во центарот на Калитеа и на околу 5-7 минути од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/4 апартмани на втор кат со четири стандардни кревети, 2 во спална + 2 во кујна, комплетно опремена кујна, бања, ТВ и клима уред (доплата 3 еур. на ден). Сите соби имаат просторни тераси.

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

МАГДАЛИНИ 1/4 АПП

20.05

7*

70

27.05

7*

80

03.06

7*

90

10.06

7*

115

17.06

7*

135

24.06

7*

165

01.07

7

325

08.07

7

360

15.07

7

360

22.07

7

360

29.07

7

360

05.08

7

360

12.08

7

335

19.08

7

325

26.08

7*

155

02.09

7*

125

09.09

7*

110

16.09

7*

80

23.09

7*

70

НАПОМЕНА:   

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. 
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во трокреветно студио и апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
 • Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
 • Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
  • 35 € возрасни.
  • 25 € деца од 2 - 12 години.
  • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб