Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „PANORAMA LUX“ - Ханиоти - Касандра - Грција - Лето 2017

Вила Панорама LUX е нова вила на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа 5-7 мин. Вилата се состои од поедини објекти со по два апартмани (по еден на приземје и на прв спрат). Секој апартман има одвоена спална соба со брачен кревет и два единечни кревети во собата за дневен престој каде се наоѓа и комплетно опремената кујна. Сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето, тераси, клима уред (вклучен во цената), WiFi интернет, и паркинг во непосредна близина. Вилата е идеален избор за оние кои сакаат мирен одмор надвор од секојдневниот метеж, а сепак блиску до центарот и плажа.

 *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Период Ноќевања 1/4 апп
20.05-27.05.17 7* 110
27.05-03.06.17 7* 120
03.06-10.06.17 7* 130
10.06-17.06.17 7* 160
17.06-24.06.17 7* 190
24.06-01.07.17 7 430
01.07-08.07.17 7 460
08.07-15.07.17 7 480
15.07-22.07.17 7 510
22.07-29.07.17 7 510
29.07–05.08.17 7 510
05.08-12.08.17 7 510
12.08-19.08.17 7 510
19.08-26.08.17 7 440
26.08-02.09.17 7* 190
02.09-09.09.17 7* 170
09.09-16.09.17 7* 160
16.09-23.09.17 7* 120
23.09–30.09.17 7* 110

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб