Во тек се аранжманите за Нова Година и Зима 2017/18 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Restoran-A2-Vranje-2018 Belgrad-Nova-Godina-2018-2 Early-Booking-Zima-2017-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „GOLDEN BAY“ - Пефкохори - Касандра - Грција - Лето 2017

Вилата се наоѓа во луксузна населба на 1км пред Пефкохори  на 30м. од плажа. Вилата има убаво уреден двор со базен, џакузи, скара и бар покрај базен. Располага со комфорни и убаво уредени 1/4 и 1/5 апп на ниско приземје, први и втори кат. Сите 1/4 апартмани се со една спална соба со брачен кревет + 1 кревет на отварање за две лица во кујната, додека 1/5 апартманите имаат уште едно дополнително легло во кујната – софа. 1/4 LUX апартманите се новоизградени сместувачки единици за сезона 2017 и истите се наоѓаат на трети спрат со директен поглед на море. Сите аппартмани се со: клима уред (вклучен во цена), ТВ, опремена кујна и сопствена бања. Користењето на лежалките покрај базенот се вклучени во цената. Апартманите на прв, втор и трет спрат се свртени кон море.

 *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Период Ноќевања 1/4 и 1/5 апп 1/4 LUX апп
20.05-27.05.17 7* 120 120
27.05-03.06.17 7* 130 130
03.06-10.06.17 7* 140 140
10.06-17.06.17 7* 160 170
17.06-24.06.17 7* 180 200
24.06-01.07.17 7 430 440
01.07-08.07.17 7 450 470
08.07-15.07.17 7 470 490
15.07-22.07.17 7 500 520
22.07-29.07.17 7 500 520
29.07–05.08.17 7 500 520
05.08-12.08.17 7 500 520
12.08-19.08.17 7 500 520
19.08-26.08.17 7 430 450
26.08-02.09.17 7* 180 190
02.09-09.09.17 7* 160 180
09.09-16.09.17 7* 150 170
16.09-23.09.17 7* 110 130
24.09-01.10.17 7* 90 110

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во 1/4 апп или 1/5 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб