Попуст за рани резервации за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
8-mi-Mart-Apostolovic Belgrad-8-mi-Mart-2018 8-mi-Mart-Kragujevac-Shumarice 8-mi-Mart-Saraevo-Mostar 8-mi-mart-2018 Zima-2017-18-2 Online-Avio-Bileti

Вила „BLUE STRATОS“ - Метаморфозис - Ситонија - Грција - Лето 2017

Вилата е одалечена околу  800м од центарот  на Метаморфозис,  на околу 20-30 м.од плажа. Вилата е понова градба и е опкружена со простран и уреден двор со тревна површина и многу дрвја кои прават пријатни сенки во топлите денови. Има два ката и приземје и располага со 1/2 студиа и 1/3 и 1/4 аппартмани. Сите соби се со сопствена бања со туш, комплетно опремена кујна, клима уред (користење вклучено во цена), ТВ. Собите на кат имаат балкон, а некои и поглед на море.

Период Ноќевања 1/2 стд 1/3 апп 1/4 апп
21.05-28.05.17 7* 80 90 110
28.05-04.06.17 7* 90 100 120
04.06-11.06.17 7* 100 110 130
11.06-18.06.17 7* 120 130 150
18.06-25.06.17 7* 140 150 170
25.06-02.07.17 7 320 350 380
02.07-09.07.17 7 330 370 390
09.07-16.07.17 7 340 380 410
16.07-23.07.17 7 350 390 430
23.07-30.07.17 7 350 390 430
30.07-06.08.17 7 350 390 430
06.08-13.08.17 7 350 390 430
13.08-20.08.17 7 350 390 430
20.08-27.08.17 7 320 350 380
27.08-03.09.17 7* 130 140 160
03.09-10.09.17 7* 120 130 150
10.09-17.09.17 7* 110 120 140
17.09-24.09.17 7* 80 90 110
24.09-01.10.17 7* 70 80 100

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 € 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб