Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „KONSTANTINOS & DESPINA” - Флогита - Касандра - Грција - Лето 2017

Вилата се наоѓа во мирниот дел на Флогита. Од плажа е одалечена од 5-7 мин. (околу 450м.), додека од центарот на Флогита околу 10 мин. Вилата располага со 1/6 дуплекс апартмани со две спални соби со по два кревета и дневна-кујна каде се наоѓаат уште 2 кревета. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената). Гостите кои патуваат со сопствен превоз имаат можност да ги паркираат своите возила во непосредна близина на вилата. Вилата е комплетно нова и е идеална за оние кои сакаат квалитатено и пространо сместување и мирен одмор.

Период Ноќевања 1/6 дуплекс апп
21.05-28.05.17 7* 80
28.05-04.06.17 7* 120
04.06-11.06.17 7* 130
11.06-18.06.17 7* 150
18.06-25.06.17 7* 170
25.06-02.07.17 7 410
02.07-09.07.17 7 430
09.07-16.07.17 7 460
16.07-23.07.17 7 520
23.07-30.07.17 7 520
30.07-06.08.17 7 520
06.08-13.08.17 7 520
13.08-20.08.17 7 520
20.08-27.08.17 7 450
27.08-03.09.17 7* 170
03.09-10.09.17 7* 160
10.09-17.09.17 7* 140
17.09-24.09.17 7* 110
24.09-01.10.17 7* 95

Напомена:
– Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто, петто и шестп лице во 1/6 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
– Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
– Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
– Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
– Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
– Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб