Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила Грегори - Ханиоти - Касандра - Грција - Лето 2017

Вила ГРЕГОРИ се наоѓа на 150 м. од центарот на Ханиоти и на околу 300 м. од плажа, веднаш позади Масутис маркетот. Вилата располага со четворокреветни апартмани, петокреветни дуплекс апартмани и шестокревети мазонети на две нивоа. Сите апартмани и дуплекси се опремени со кујна, тоалет, ТВ и клима (доплата 3 еур. на ден), а мезонетот има тоалети и клими на двете нивоа.

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

GREGORY 1/4 APP

MARIJA 1/4+1 DUPLEX/MEZONET

20.05

7*

89

99

27.05

7*

109

119

03.06

7*

119

139

10.06

7*

129

149

17.06

7*

149

169

24.06

7*

169

189

01.07

7

330

420

08.07

7

380

460

15.07

7

410

490

22.07

7

440

520

29.07

7

440

520

05.08

7

440

520

12.08

7

420

490

19.08

7

370

450

26.08

7*

159

169

02.09

7*

139

149

09.09

7*

119

129

16.09

7*

89

99

НАПОМЕНА:   

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во трокреветно студио и апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
 • Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд .
 • Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
  • 35 € возрасни .
  • 25 € деца од 2 - 12 години .
  • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште) .
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб