Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила Океанис - Фурка - Касандра - Грција - Лето 2018

Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 50 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно.

Цената на туристичката такса е 0,50 евра по ден / по апп. и се плаќа на лице место кај претставниците / сопствениците на вилата.


ПЕРИОД
НОЌЕВАЊА
1/4 АПП ниско приземје
1/4 АПАРТМАН
 
 
19.05 - 26.05.2018
7* ПРОМО ЦЕНИ
49€
49€
 
 
26.05 - 02.06.2018
7*ПРОМО ЦЕНИ
59€
59€
 
 
02.06 - 09.06.2018
7*ПРОМО ЦЕНИ
89€
99€
 
 
09.06 - 16.06.2018
7*
109€
129€
 
 
16.06 - 23.06.2018
7*
129€
159€
 
 
23.06-30.06.2018
7*
149€
179€
 
 
30.06 - 07.07.2018
7
320€
350€
 
 
07.07 - 14.07.2018
7
340€
370€
 
 
14.07 - 21.07.2018
7
360€
390 €
 
 
21.07 -28.07.2018
7
360€
390 €
 
 
28.07 - 04.08.2018
7
360€
390 €
 
 
04.08 - 11.08.2018
7
360€
390 €
 
 
11.08 - 18.08.2018
7
360€
390 €
 
 
18.08 - 25.08.2018
7
320€
350€
 
 
25.08 - 01.09.2018
7*
139€
159€
 
 
01.09 - 08.09.2018
7*
109€
129€
 
 
08.09 - 15.09.2018
7*
89€
99€
 
 
15.09 - 22.09.2018
7*ПРОМО ЦЕНИ
59€
59€
 
 
22.09 - 29.09.2018
7*ПРОМО ЦЕНИ
49€

49€

 

 

 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. 
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз.
 • Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
 • Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
 • 35 € возрасни.
 • 25 € деца од 2 - 12 години.
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).
 • Цената на туристичката такса е 0,50 евра по ден / по апп. и се плаќа на лице место кај претставниците / сопствениците на вилата. 
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб