Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „LINA“ - Метаморфозис - Ситонија - Грција - Лето 2017

Метаморфозис е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Главната декорација е централниот паркот, а плажата е песочна и километарска. Во гратчето има десетина таверни и ресторани, неколку добро снабдени супермаркети и продавници, рибен пазар, пекарница, агенција за изнајмување на автомобили и сл.

Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана, и оваа година ги очекува свиоте први гости.

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

1/3 студио

1/4 студио

1/4 апартман (град)

1/4 апартман (море)

02.07

7

330

340

360

380

09.07

7

340

350

390

410

16.07

7

350

370

420

450

23.07

7

350

370

420

450

30.07

7

350

370

420

450

06.08

7

350

370

420

450

13.08

7

330

350

390

420

20.08

7

310

330

350

370

27.08

7*

129

129

149

159

03.09

7*

119

119

129

139

10.09

7*

99

99

109

119

17.09

7*

79

79

79

79

24.09

7*

69

69

69

69

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања.

- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз: Скопје-Ситонија-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб