Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел „NEAPOLIS“ - Полихроно - Лето 2017

Хотелот Неаполис е лоциран на прекрасната песочна плажа во центарот на Полихроно. Хотелот располага со 29 соби, 1/2, 1/3 и 1/3+1 соби. Овој хотел е идеален избор за оние кои сакаат да бидат блиску до плажа.  Во склоп на самиот хотел има ресторан, кафе бар, пицерија, бесплатен интернет и централна клима.  Сите соби се опремени со бања – реновирана во 2013 година, тераса, ТВ, клима уред (вклучена во цената).

1/2 соби имаат по 2 стандардни легла,1/3 имаат 3 стандардни легла или 1 брачен и 1 единечен, 1/3+1 имаат 1 брачен, 1 единечен и едно дополнително легло (на извлекување).

Период ПП По лице во 1/2
27.05-03.06.17 7 169
03.06-10.06.17 7 199
10.06-17.06.17 7 229
17.06-24.06.17 7 259
24.06-01.07.17 7 279
01.07-08.07.17 7 299
08.07-15.07.17 7 309
15.07-22.07.17 7 329
22.07-29.07.17 7 329
29.07–05.08.17 7 329
05.08-12.08.17 7 329
12.08-19.08.17 7 329
19.08-26.08.17 7 279
26.08-02.09.17 7 255
02.09-09.09.17 7 235
09.09-16.09.17 7 215
16.09-23.09.17 7 185

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за 7ПП полупансиони (појадок+вечера)
 • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО (во соби со соодветен капацитет)
 • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата (во соби со соодветен капацитет)
 • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата (во соби со соодветен капацитет)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на интернет во лоби барот и терасата на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 20 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб