Во тек се аранжманите за Нова Година и Зима 2017/18 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Restoran-A2-Vranje-2018 Belgrad-Nova-Godina-2018-2 Early-Booking-Zima-2017-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ - Никити - Лето 2017

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.

Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем убаво уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

Период

ПП

По лице во 1/3

По лице во 1/3+1 стандард

По лице во 1/4 дуплекс

28.05-04.06.17

7

169

189

/

04.06-11.06.17

7

199

219

/

11.06-18.06.17

7

239

259

/

18.06-25.06.17

7

259

279

/

25.06-02.07.17

7

279

299

/

02.07-09.07.17

7

309

329

/

09.07-16.07.17

7

339

359

/

16.07-23.07.17

7

379

399

/

23.07-30.07.17

7

379

399

/

30.07–06.08.17

7

379

399

/

06.08-13.08.17

7

379

399

/

13.08-20.08.17

7

379

399

/

20.08-27.08.17

7

359

379

/

27.08-03.09.17

7

299

319

/

03.09-10.09.17

7

259

279

/

10.09-17.09.17

7

189

209

/

17.09-24.09.17

7

169

189

/

24.09-01.10.17

7

139

149

/

*ПП – Полупансион :

 • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб