Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел РОЈАЛ - Фурка - Лето 2017

Хотелот Ројал е лоциран на прекрасната песочна плажа во Фурка. Хотелот располага со 37 ,1/3 и 1/2+1 соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. Лежалките на плажа се доплаќаат 5 еур или се бесплатни со нарачка на пијалок. Дел од нашата понуда се 1/2+1 соби со еден брачен кревет и едно дополнително легло.

Период

ПП

По лице во 1/2

20.05-27.05.17

7

150

27.05-03.06.17

7

180

03.06-10.06.17

7

210

10.06-17.06.17

7

240

17.06-24.06.17

7

260

24.06-01.07.17

7

280

01.07-08.07.17

7

300

08.07-15.07.17

7

320

15.07-22.07.17

7

330

22.07-29.07.17

7

330

29.07–05.08.17

7

330

05.08-12.08.17

7

330

12.08-19.08.17

7

330

19.08-26.08.17

7

300

26.08-02.09.17

7

250

02.09-09.09.17

7

200

09.09-16.09.17

7

170

16.09-23.09.17

7

130

23.09–30.09.17

7

120

*ПП (Полупансион):

 • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион  за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 0 до 6 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трет возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Доплата за соба со директен поглед на море 5 евра на ден по соба
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб