Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „ANDREAS“ - Крф - Грција - Лето 2017

ВИЛА АНДРЕАС е комплекс на апартмани кој  се состои од две куќи со надворешен базен и прекрасна зелена околина скриен од очите на останатите туристи, а сепак со многу лесен пристап до главната улица на која на само неколку чекори ќе најдете маркет, ресторан, кафуле.

На 300м оддалеченост од плажата оваа вила ви овозможува максимално квалитетно да го преживувате денот.

Располагаме со:

8 студија за 2 лица

4 апартмани за 4 лица (со посебни спални)

Сите апартмани се опремени со кујна, купатило, тв, сеф балкон, wi-fi и клима. 

Користењето на клима се доплаќа по желба директно кај сопственикот на вилата.

ПЕРИОД

1/4 АПАРТМАНИ

ЦЕНА

20% со уплата до 28.02.17

15% со уплата до 31.03.17

10% со уплата до 30.04.17

02.06-11.06.17

7

129€

103€

110€

116€

11.06-18.06.17

7

129€

103€

110€

116€

18.06-25.06.17

7

129€

103€

110€

116€

25.06-02.07.17

7

149€

119€

127€

134€

02.07-09.07.17

7

149€

119€

127€

134€

09.07-16.07.17

7

149€

119€

127€

134€

16.07-23.07.17

7

209€

167€

178€

188€

23.07-30.07.17

7

209€

167€

178€

188€

30.07-06.08.17

7

209€

167€

178€

188€

06.08-13.08.17

7

209€

167€

178€

188€

13.08-20.08.17

7

209€

167€

178€

188€

20.08-27.08.17

7

209€

167€

178€

188€

27.08-03.09.17

7

209€

167€

178€

188€

03.09-10.09.17

7

149€

119€

127€

134€

10.09-17.09.17

7

129€

103€

110€

116€

17.09-24.09.17

7

129€

103€

110€

116€

24.09-01.10.17

7

129€

103€

110€

116€

Aранжманот вклучува:

 • 7 ноќевања, 8 дена на Крф/Ипсос

 • Автобуски превоз Скопје – Крф – Скопје

 • Траект/брод Игуменица – Крф – Игуменица

 • Туристичка такса

 • Превоз и прошетка до градот Крф

 • Организиран излет со превоз на плажата Глифада

 • Придружник за време на патувањето и во текот на 8 дена на Крф, организиран престој и дополнителни бенефиции

Aранжманот не вклучува:

 • Патничко и здравствено осигурување 250ден.

 • Еднодневен излет со брод (крстарење по североисточниот брег со вклучен ручек и пијалак) и посета на неколку плажи

 • Еднодневен излет до Палеокастрица и Сидари ( посета на повеќе плажи, туристички атракции и beach барови)

 • Посета на Акваленд со вклучена влезница и прево

 • Еднодневен излет со брод (крстарење низ неколку мали острови, посета на плажата Blue Lagoon и посета на градчето Сивота)

 • Еднодневен излет со брод (крстарење по југоисточната обала и посета на прекрасните острови Паксос и Антипаксос)

Напомена:

 • За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена

 • За споен термин, се плаќа редовата цена за првиот термин, а се одземаат 20 евра за превозот од редовната цена на вториот термин

 • Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата

 • Седиштата се нумерирани

 • За сопствен превоз се одземаат 20 евра од цената на понудата, а патниците сами го организираат патот со траектот до и од Крф

 • Трето лице на дополнителен кревет плаќа 70% од цената (Има можност во вила Јулианос)

 • Користење само на превоз со вклучена траект карта е 70 евра

 • За дете до 2 год. бесплатно, не користи кревет и седиште во автобус

 • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет се плаќа 50% од цената

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб