Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „MАRY“ - Скала Сотира - Тасос - Лето 2017

Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 170 метри од плажа. Во состав на вилата има и базен чие користење е бесплатно за гостите од вилата. Сите соби располагаат со комплетно опремена кујна, купатило, ТВ и клима уред. Доплата за користење на клима уред во студиата е 4€, во апартманите 5€ на ден. Двокреветните студиа се со брачен кревет, комплетно опремена кујна и бања, 1/3 студија имаат еден брачен кревет, едно стандардно легло, комплетно опремена кујна и бања, 1/4 апартманите се на две нивоа, на долниот спрат има комплетно опремена кујна со трпезарија и клима уред, една одвоена спална соба со брачен кревет и бања, а на горниот спрат има два одвоедни стандардни кревети и клима уред. Сите соби располагаат со големи тераси, дел од нив се свртени кон море а дел кон градина. Вилата има идеална локација мирен одмор. Природата во околината и базенот Ви нудат дополнително уживање.

Период

Бр. на ноќевања

1/2

студио

1/3

студио

1/4

апп

26.05-02.06.17

7*

80

90

115

02.06-09.06.17

7*

100

110

135

09.06-16.06.17

7*

115

120

150

16.06-23.06.17

7*

130

135

165

23.06–02.07.17

9

320

330

430

02.07-11.07.17

9

390

410

515

11.07-20.07.17

9

430

450

555

20.07-29.07.17

9

430

450

555

29.07–07.08.17

9

430

450

555

07.08-16.08.17

9

430

450

555

16.08-25.08.17

9

420

440

525

25.08–01.09.17

7*

135

150

195

01.09–08.09.17

7*

130

140

160

08.09-15.09.17

7*

120

135

145

15.09-22.09.17

7*

110

120

130

22.09-29.09.17

7*

90

95

100

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО – плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • Цените за пакет аранжманите се однесуваат по лице (7 ноќевања со вклучен превоз), за минимум 2 лица
  во апартман (трето и четврто лице во апартман БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз 50 евра возрасен и 35 евра дете 2-12 години)
 • За хигиената во студијата/апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секое од студијата/апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
 • Доплата за користење на клима уред: 5€ за студио; 8€ за цел апартман – на ден (2 клима уреди)
 • Постелнината во апартманите/студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на студијата/апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:
  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб