Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила „CATRIN“ - Тасос - Лето 2018

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/2

студио

1/4

студио

25.05-01.06.18

7*

110

120

01.06-08.06.18

7*

140

160

08.06-15.06.18

7*

160

180

15.06-22.06.18

7*

190

210

22.06–29.06.18

7*

220

250

29.06-08.07.18

9

480

540

08.07-17.07.18

9

580

650

17.07-26.07.18

9

580

650

26.07–04.08.18

9

580

650

04.08-13.08.18

9

580

650

13.08-22.08.18

9

580

650

22.08–31.08.18

9

520

580

31.08–07.09.18

7*

190

210

07.09-14.09.18

7*

160

180

14.09-21.09.18

7*

140

160

21.09-28.09.18

7*

110

120

Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • - За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

 *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб