Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Грин Вуд 4* - Банско - Лето 2018

Термин на престој →

01.04-30.06.2018

01.09-30.11.2018

01.07-31.08.2018

Вид на сместување ↓

1 ноќ.

1 ноќ.

2 ноќ.

3 ноќ.

5 ноќ.

7 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

29€

51€

48€

41€

36€

35€

Студио (2+2)

31€

56€

52€

48€

40€

38€

Едноспален апартман (2+2)

39€

64€

58€

51€

45€

43€

Двоспален апартман (2+2)

31€

56€

52€

48€

40€

38€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0)

29€

Студио (2+2)

31€

Едноспален апартман (2+2)

37€

Дополнителни услови :

- Деца до 5.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.   

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

- Детски кат

- Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб