Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Мурите 4* - Банско - Пролет, Лето, Есен 2018

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за нови резервации направени од 04.05-31.05.2018: 

  Две деца до 13.99 год. - БЕСПЛАТНО

  Важи за престој од 05.05-05.07.2018 и 10.09-30.11.2018 

Цени за период на престој: 05.03.2018 – 30.11.2018 (не важат за празници)

Период на престој:

05.03.2018 – 10.06.2018

10.09.2018 – 30.11.2018

11.06.2018 – 09.09.2018

Број на ноќевања:

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

8-9 н.

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

8-9 н.

Зграда АЗАЛИА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

32 €

28 €

27 €

26 €

25 €

34 €

30 €

29 €

28 €

27 €

Едноспален апартман (2+2)

34 €

31 €

30 €

29 €

28 €

35 €

33 €

32 €

31 €

30 €

Двоспален апартман (4+2)

34 €

31 €

28 €

27 €

26 €

35 €

32 €

31 €

30 €

28 €

Триспален апартман (6+2)

34 €

31 €

28 €

27 €

26 €

35 €

32 €

31 €

30 €

28 €

Зграда ОРХИДЕА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

29 €

27 €

26 €

25 €

24 €

31 €

29 €

28 €

26 €

25 €

Едноспален апартман (2+2)

31 €

30 €

29 €

28 €

25 €

33 €

32 €

31 €

29 €

26 €

Двоспален апартман (4+2)

31 €

28 €

27 €

26 €

25 €

33 €

30 €

29 €

27 €

26 €

Триспален апартман (6+2)

31 €

28 €

27 €

26 €

25 €

33 €

30 €

29 €

27 €

26 €

 БОНУСИ:

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

Услови за лица на дополнително легло:

  • Деца до 5.99 год. - БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год.– БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год.– 50% попуст
  • Возрасен - 25% попуст 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

√ Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

( појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чајод 10:00 до 22:00)

  Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

  Паркинг, интернет

Цената не вклучува :

- Туристичка такса 1 € по лице

- Патничко осигурување 

Ценовник од 01.03.2015 - 30.11.2015

(не важи за празници)

АЗАЛИА

A L L I N C L U S I V E

Вид на сместување

1 ноќ.

2-4 ноќ.

5 ноќ.

6 ноќ.

7 ноќ.

8 ноќ.

9 ноќ.

1/2 соба (2+0)

30 €

26 €

25 €

25 €

24 €

23 €

22 €

1/2 апп (2+2)

34 €

30 €

28 €

28 €

27 €

26 €

25 €

1/4 апп (4+2)

32 €

28 €

26 €

26 €

25 €

24 €

23 €

ОРХИДЕА

A L L I N C L U S I V E

Вид на сместување

1 ноќ.

2-4 ноќ.

5 ноќ.

6 ноќ.

7 ноќ.

8 ноќ.

9 ноќ.

1/2 соба (2+0)

28 €

23 €

22 €

22 €

21 €

21 €

20 €

1/2 апп (2+2)

32 €

26 €

25 €

25 €

24 €

24 €

23 €

1/4 апп (4+2)

30 €

24 €

23 €

23 €

22 €

22 €

21 €

Деца до 3.99 год - БЕСПЛАТНО ǀ Прво дете од 4-13.99 години - БЕСПЛАТНО ǀ Второ дете 4-13.99 години - доплата 8 евра на ден. ǀ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст.

Цените се по лице на ден и вклучуваат :

- Ноќевање на база АLL Inclusive (појадок, ручек, вечера, ужини, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе, чајдо 22:00 )

- Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес), паркинг, интернет. 

Во цената не е вклучено патничко осигурување и туристичка такса 1 € на ден по лице.

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб