Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - Лето, Есен 2018

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2018

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

25€

Едноспален апартман (2+2)

26€

• Дете од 0-5.99 год. - бесплатно

• Дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – доплата 8€

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ Ноќевање на база појадок и вечера  

 Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

 Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб