Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Регнум 5* - Банско - Лето, Есен 2018

Вид на сместување

14.05-30.06.2018

02.09-30.11.2018

01.07-03.08.2018

12.08-01.09.2018

04.08-11.08.2018

НП

ПП

НП

ПП

НП

ПП

Јуниор сјуит (2+0)

64€

78€

70€

84€

76€

90€

Едноспален апартман (2+2)

77€

91€

83€

97€

89€

102€

Двоспален апартман (4+2)

137€

164€

148€

176€

177€

199€

Доплата за апартман со поглед планина - 5€ за апп на ден

Доплата за лукс апартман - 10€ за апп на ден

Деца до 7.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Деца од 8-12.99 год. на дополнително легло

22€

24€

24€

26€

26€

29€

Возрасен на дополнително легло

32€

34€

33€

36€

36€

38€

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ : 

- 5% попуст за престој од 3 ноќевања 

- 7% попуст за престој од 4 ноќевања 

- 10% попуст за престој од 5 ноќевања 

- Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : 

- НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера 

- Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар 

- Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште 

- Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) - надворешен базен и џакузи со минерална вода 

- Детски кат и анимација за деца 

- Паркинг, интернет, сеф 

Во цената не е вклучено : 

- Туристичка такса 1 € на ден 

- Патничко осигурување

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб