Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Грами 3* - Банско - Лето, Есен 2018

Период на престој →

01.04-30.06.2018

15.09-30.11.2018

01.07-14.09.2018

Вид на сместување ↓

НП

ПП

АЛЛ

НП

ПП

АЛЛ

Двокреветна соба (2+2)

12€

18€

24€

13€

19€

25€

Апартман (4+0)

12€

18€

24€

13€

19€

25€

• Дете од 0-1.99 год

Бесплатно

• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло

Бесплатно

• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло

6€

10€

13€

7€

11€

14€

• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

6€

10€

13€

7€

11€

14€

• Возрасен на доп. легло

8€

14€

20€

9€

15€

21€

• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.

√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)

√ Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб