Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Јанакиев 4* - Боровец - Лето, Есен 2018

Цени валидни за период на престој : 15.04-30.11.2018

Тип на услуга →

Ноќевање со појадок

Полупансион

Вид на сместување↓

1 / 2 ноќ.

3 / 3+ ноќ

1 / 2 ноќ.

3 / 3+ ноќ

Двокреветна соба (2+1)

21€

20€

29€

26€

Едноспален апартман (2+2)

31€

30€

46€

38€

Дополнителни услови

Дете од 0-5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во соба

50% попуст

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во апп

3€

8€

Возрасен на доп.легло во соба

30% попуст

30% попуст

Возрасен на доп.легло во апп

7€

16€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок / појадок и вечера

 Користење на внатрешен базен

√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб