Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Вили Јагода и Малина - Боровец - Лето, Есен 2018

Тип на вила

01.04-31.05.2018

01.10-30.11.2018

01.06-30.09.2018

Јагода (макс. 4+0)

45€

40€

Јагода со сауна (макс. 4+0)

55€

50€

Малина (макс. 4+2)

55€

50€

Цените се во евра за наем на вила за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Паркинг

√ Интернет

√ Сауна на рецепеција

 Надворешен базен

√ Игралишта за фудбал, одбојка, кошарка, бадминтон, детско игралиште

Дополнителни услови :

- Доплата за дополнително легло во Малина : возрасен – 7€, дете до 11.99 год. – бесплатно

- Доплата за сместување со домашен миленик : 8€ (се плаќа на рецепција

- Доплата за појадок : возрасен - 6€, дете од 3-11.99 год. - 3€

- Доплата за вечера : возрасен - 11€, дете од 3-11.99 год. - 6€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб