8-ми Март 2017 - Ресторан А2 Врање за само 1100 ден. - Белград за само 90 евра | Зима 2017 - Банско, Боровец, Пампорово... За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
8-mi-Mart-2017 Restoran-A2-Vranje-8-mi-Mart-2017-2 Belgrad-8-mi-Mart-2017 Belgrad-specijalna-ponuda Zima-2016-17 Vlado-Toni-2017 Koncert-Ceca-2017 Online-Avio-Bileti

Хотел Royal View - Охрид

www.royalview.com.mk

ДОЖИВЕЕТЕ ЈА УБАВИНАТА НА ОХРИД ПРЕКУ ПОГЛЕДОТ НА ВАШИОТ БАЛКОН
“Незаборавен пејсаж од Вашиот прозор”

Опис:
*Избор од еден француски или два единачни кревети со прекрасен поглед
*Луксузен италијански под
*LCD TV со преку 20 сателитски канали
*Модерен ентериер со пријатен мебел од дрво
*Најсовремен и најмодерен спа-центар
*Бесплатно користење на фитнес соба
*Подземен паркинг со 24ч видео надзор

Тип на сместување

Цена

1/2 двокреветна соба (2+0)

46 €

1/3 трокреветна соба (2+1)

60 €

1/4 четворокреветна соба (2+2)

71 €

Фамилијарен апартман (2+2/3+1)

87 €

Цените се дадени по соба на ден

Во цената е вклучено:
- Сместување на база ноќевање со појадок
- Бесплатно користење на фитнес соба
- Спа центар (финска сауна, турска бања, џакузи)
- Подземен паркинг

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб