Во тек се аранжманите за Лето 2017 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Halkidiki-Apartmani Halkidiki-Hoteli-paket-aranzmani-2017 Tasos-2017 Skijatos-2017 Krf-Leto-2017 Leto-Ksamil-2017 Online-Avio-Bileti

Зимување за ученици - Хотел Мурите и Хотел Моунтаин Парадајз - Банско - Зима 2016/2017

 

Хотел Мurite 4*

6 ноќевања : 195,00 € / 12.090,00 ден.

7 ноќевања : 210,00 € / 13.020,00 ден.

 

Цената е по лице и вклучува :

√ Организиран превоз Скопје – Банско – Скопје

√ 6 или 7 ноќевања со појадок и вечера во зграда Орхидеа

√ Инструктор по скијање

$1ü  Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

$1ü  Обезбеден транспорт до жичарницата

$1ü  Интернет во целиот хотел

Во цената не е вклучено патничко осигурување.

 

Скијање во Кулино, Добриниште и Банско (по одлука на инструкторот).

*Понудата важи за лица до 18 години. 


 Хотел Mountain Paradise 4*

 Локација : 200 м од жичарницата 

03.01-08.01.2017 (5 ПП) : 160,00 € / 9.920,00 ден.

08.01-15.01.2016 (7 ПП) : 200,00 € / 12.400,00 ден.

 

Цената е по лице и вклучува :

√ Организиран превоз Охрид – Банско – Охрид

 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера

 Инструктор по скијање

 Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

 Обезбеден транспорт до жичарницата  

 Интернет во целиот хотел

Во цената не е вклучено патничко осигурување.

 

*Понудата важи за лица до 18 години. 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб